Sadist Çiftin Korku Evi! Öyle Şey Yaptılar ki…

06 Mayıs 2016

Sadist Çiftin Korku Evi! Öyle Şey Yaptılar ki...

Bielefeld Savcılığınca yapılan açıklamada, sabıkası bulunan 46 yaşındaki Wilfried W’nin ve 47 yaşındaki eski karısının, Höxter’deki evlerinde en az 2 kadına yıllar boyunca işkence yaparak ölümlerine sebep olmakla suçlandığı belirtildi.

FİZİKSEL İŞKENCE YAPIYORLAR

Soruşturma kapsamında çok caniyane ayrıntıların da ortaya çıktığı ifade edilen açıklamada, şüphelinin 2013 yılı yazında 33 yaşındaki bir kadınla evlendiği ve bu eşine her türlü fiziksel işkence yaptığı, bunun sonucunda da kadının öldüğü kaydedildi.

CESETLERİ DERİN DONDURUCUDA SAKLADILAR

Açıklamaya göre eski eşi söz konusu suçların işlenmesinde Wilfried W’ye yardımcı oldu. Ölen kadının cesedini önce bir süre derin dondurucuda tutan çift, daha sonra cesedi parçalayarak yaktı ve ceset parçalarının küllerini yol kenarına döktü.

Çiftin 41 yaşındaki diğer bir kadına da işkence ettiği, kadının çıplak şekilde ısıtılmayan bir odada yerde uyumaya zorlandığı, durumunun kötüleşmesi üzerine çiftin bir ambulans çağırmak zorunda kaldığı ve bu kadının hastanede ölmesi sonucunda şüpheli çiftin deşifre olduğu belirtildi.

Bielefeld polisi de sadist çiftin evinden kaçmayı başaran diğer bazı kadınların da ortaya çıkması sebebiyle söz konusu çiftin kurbanlarının sayısının artmasından endişe edildiğini açıkladı.

“İşkence sonucunda ölüme sebebiyet vermek” suçundan yargılanacak Wilfried W, suçlamaları reddederken, eski eşinin ise işlenen suçları itiraf ettiği bildirildi.

Anahtar Kelimeler:
, , , , , ,