Diyarbakırlı Bir Şahıs İntihar Notu Bırakıp, Ortadan Kayboldu

03 Haziran 2016

Diyarbakırlı Bir Şahıs İntihar Notu Bırakıp, Ortadan Kayboldu

Edinilen bilgiye göre, Diyarbakır’da ikamet eden ve borçları nedeniyle çıkmaza girdiği iddia edilen Servet Y., pazartesi günü evine intihar mektubu bırakarak ayrıldı. İntihar mektubunu gören eşi, durumu hemen güvenlik güçlerine haber verdi. Güvenlik güçleri de şahsın bulunması için çalışma başlattı.
Bugün sabah saatlerinde Elazığ İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Servet Y.’nin kullandığı 21 BD 628 plakalı otomobili, Gezin köyü yakınlarında Hazar Gölü kenarında terk edilmiş şekilde buldu. Jandarma ekipleri tarafından Elazığ İl Afet Acil Durum Müdürlüğü’ne bağlı dalgıçlara haber verildi. Şahsın gölde intihar etmiş olma ihtimaline karşı dalgıçlar arama yaptı. UMKE ekiplerinde hazır bekletildiği ilk arama çalışmalarında herhangi bir bulguya rastlanmadığı öğrenildi. Şahsın terk ettiği araç üzerinde de jandarma olay yeri inceleme ekipleri çalışma yaptı.
Şahsın, intihar etmemiş olma ihtimalini de göz önünde bulunduran ekiplerin, Servet Y.’nin bulunması için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.