Aydın Doğan Medyası 3 İsmini Biletini Kesti

12 Aralık 2015

Hürriyet Gazetesi, köşe yazarı Şükrü Küçükşahin’le birlikte bir başka deneyimli isim Zeynep Gürcanlı’nın da işine son verdi. 

Doğan Medya Grubu’na ait diğer bir yayın organı olan Radikal’de ise Genel Yayın Yönetmeni Ezgi Başaran görevinden ayrıldı yerine Cem Erciyes geldi.

Önce Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Yardımcısı ve yazarı Şükrü Küçükşahin’in Hürriyet’teki işine son verildi. Hemen ardından RadikalCOM Genel Yayın Yönetmeni Ezgi Başaran görevinden ayrıldığı açıklandı. En son olarak ise Hürriyet Web’in Ankara Temsilcisi Zeynep Gürcanlı’nın işine son verildi. Doğan Grubu’nda gazetecilerin işine bir bir son verilirken,

İLK HABER ŞÜKRÜ KÜÇÜKŞAHİN’DEN

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Yardımcısı ve köşe yazarı Şükrü Küçükşahin’in işine son verildi. Şükrü Küçükşahin, Hürriyet’te siyaset yazıları yazıyordu.

Küçükşahin Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin öğrenci uygulama gazetesi Görünüm’e yaptığı açıklamada, köşe yazılarından bir süredir rahatsızlık duyulduğunu, gazetenin işine son verilmesinin nedeni olarak küçülmeyi gösterdiğini aktardı.

RADİKAL’İN GENEL YAYIN YÖNETMENİ DEĞİŞTİ

Radikal Genel Yayın Yönetmeni Ezgi Başaran görevinden ayrıldı. Gazeteci Başaran’ın yerine Radikal’in başına Kültür-Sanat şefi Cem Erciyes geçti. 

Odatv’nin edindiği bilgiye göre; genel yayın yönetmenliğini bırakan Ezgi Başaran Radikal’deki yazılarına ise devam edecek.

Yeni Akit

Anahtar Kelimeler:
, , , , , ,