Doğanşehirlilerin demokrasi nöbeti sona erdi

12 Ağustos 2016

Doğanşehir Şerafettin Yıldırım Parkı’nda tutulan son nöbette vatandaşlar, şehitler için dualar okudu. Son nöbette konuşan Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, “Demokrasi nöbetimizde bir aksama olmayacaktır. Hepimiz, Allah’ın izniyle hazır kıta bekleyeceğiz. Allah bir daha bu millete böyle şeyler yaşatmasın. Şimdilik nöbetlerimizi burada noktalıyoruz. Her görüşten ve her düşünceden insanlarla bir aradaydık. Hiç kimse bir ayrım yapmadı, siyaset yapmadı. Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Doğanşehir ilçesinde günlerdir birliktelik içerisinde nöbet tuttuklarını söyleyen Doğanşehir Kaymakamı Memiş İnan ise, “Daha önce veda konuşması yapmıştık ancak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Çarşamba gününe kadar nöbet tutun’ dedi. Bizde aynı coşkuyla demokrasi nöbetimizi tutuk. İnşallah böyle bir nöbete bir daha ihtiyaç olmaz. Hepinizden Allah razı olsun” diye konuştu.
Demokrasi nöbeti, Doğanşehir Şerafettin Yıldırım Parkı’nda İl AFAD Müdürü Hamza Demiralp tarafından yapılan tatlı ikramıyla sona erdi.