Enes Kanter’e Büyük Şok!

09 Ağustos 2016

Amerikan Ulusal Basketbol Ligi NBA’de Türkiye bayrağını gururla dalgalandırmak yerine FETÖ’nün sosyal medyadaki tetikçiliğini yapmayı tercih eden basketbolcu Enes Kanter’i ailesi evlatlıktan reddetti.

Oğlunun FETÖ tarafından hipnotize edildiğini söyleyen baba Mehmet Kanter, kaleme aldığı mektupla oğlunu evlatlıktan reddettiğini açıkladı.

FETÖ’CÜ KANTER’E AİLE DARBESİ

Baba Mehmet Kanter’in mektubu şöyle:

“Kendisinin FETÖ terör örgütü tarafından hipnotize olduğunu ve kullanıldığını düşünüyoruz. İnsanlar yanlışlıklar yapabilir.Yanlıştan dönmenin erdem olduğunu defalarca söyledik ancak ikna edemedik.Ben babası ve bütün kanter aileleri olarak fetö terör örgütü tarafından yapılan çirkin darbeyi kınıyor ve lanetliyoruz.

Enes’i başta ben babası ve Kanter aileleri evlatlıktan reddediyoruz. Bir an önce soy ismini değiştirmesini istiyoruz.Başta Cumhurbaşkanımız ve Türk halkından böyle bir çocuğum olduğu için utanç duyarak özür diliyorum”

Bu arada FETÖ’cü Enes Kanter’in babası, Medeniyet Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olan Mehmet Kanter, geçtiğimiz günlerde açığa alınmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Anahtar Kelimeler:
, , , , ,