FETÖ’cü Emre Uslu İstedi, Meral Akşener Yaptı

23 Ağustos 2017

 MHP’den ihraç edildikten sonra ‘kurultay’ oyunu ile MHP’yi bölüp ele geçirmek isteyen ancak başarısızlığa uğradıktan sonra yeni parti kurmak için düğmeye basan Meral Akşener, ABD’ye kaçan firari FETÖ’cü Emre Uslu’nun emrini yerine getirdi. 19 Temmuz 2013 tarihinde Twitter’da Meral Akşener’e bir mesaj atan Emre Uslu, “Cumhurbaşkanı adaylığınızı açıklasanız pozitif olurdu” sözleriyle Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı adayı olmasını istemişti.

KORAY AYDIN MERAL AKŞENER’İN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Geçmiş dönemde Meral Akşener’in FETÖ tarafından desteklendiği ifade eden ancak her ne olduysa ani bir kararla MHP’den ayrılarak kısa bir süre önce FETÖ destekli dediği Akşener’in safına katılan Koray Aydın, katıldığı canlı yayında Akşener ile ilgili bombayı patlattı. Aydın, yaptığı açıklamada 2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Meral Akşener’i aday göstereceklerini söyledi.

FETÖ’CÜ EMRE USLU İSTEDİ MERAL AKŞENER YAPTI

FETÖ’cü Emre Uslu’nun Meral Akşener’e gönderdiği ‘Cumhurbaşkanlığına aday ol’ mesajı sonrası, Akşener’in 2019 yılı seçimleri için adaylık karar alması, “Emre Uslu emretti, Akşener yaptı” şeklinde yorumlandı.

İŞTE EMRE USLU VE MERAL AKŞENER ARASINDAKİ O YAZIŞMALAR

Yeni Akit

Anahtar Kelimeler:
, , ,