Latif Erdoğan’dan Sert Çıkış: Tasmalı Köpekler!

10 Mayıs 2017

Denizli Cumhuriyet BaşsavcıMustafa Alper‘in içinde olduğu makam aracına kamyon çarptı. Kazada, Başsavcı Alper ve şoförü hayatını kaybetti. Bir koruma ise ağır yaralandı. Şehit olan Başsavcı için Cumhuriyet Gazetesi ve FETÖ firarisi Emre Uslu çirkin ifadeler kullanarak sosyal medya üzerinden haberi takipçilerine duyurdu. A Haber canlı yayınına telefonla katılan gazeteci-yazar Latif Erdoğan ise FETÖ firarisi Emre Uslu’nun kullandığı çirkin ifadelere sert tepki göstererek “Bunlar (Emre Uslu) FETÖ’nün paralı köpekleri, insanlıktan çıkmış bunlar ama hepsinin bir bedeli var. Bunlar çok büyük paralarla ısmarlanmış iş gördürülen tasmalı köpekler!” dedi.

Bu sabah saatlerinde Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ile şoförü, cezaevine giderken Bozburun mahallesi yakınlarında geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybetti.

Cumhuriyet gazetesi Başsavcı’nın şehit olduğu haberi okurlarına “İlk FETÖ iddianamesini hazırlayan Başsavcı Mustafa Alper’i kamyon biçti” başlığıyla duyurduğu andan itibaren FETÖ’cü hesapların dışında birçok vatandaştan yoğun tepki aldı. Bir süre sonra ‘biçti’ ifadesini haberinden ve twitter hesabından kaldıran Cumhuriyet bu kez de ‘Feci şekilde can verdi.’ yazdı.

FETÖ firarisi Emre Uslu ise sosyal medya hesabından insanlık dışı tweetle haberi böyle duyurdu:

“FETÖ’NÜN TASMALI KÖPEKLERİ”

Cumhuriyet Gazetesi ve FETÖ firarisi Emre Uslu’nun çirkin paylaşımlarına A Haber canlı yayınına bağlanan gazeteci-yazar Latif Erdoğan sert tepki gösterdi. Şehit Cumhuriyet Başsavcısı’na ve şoförüne rahmet, yaralanan korumaya ise şifa dileyen Erdoğan, “Bunlar (Emre Uslu) FETÖ’nün paralı köpekleri, insanlıktan çıkmış bunlar ama hepsinin bir bedeli var. Bunlar çok büyük paralarla ısmarlanmış iş gördürülen tasmalı köpekler bunlar!” dedi.

Yeni Akit

Başsavcı'nın Kazası Suikast Mi?

Başsavcı’nın Kazası Suikast Mi?

Mustafa Alper'in Trafik Kazasında Soru İşaretleri

Mustafa Alper’in Trafik Kazasında Soru İşaretleri

Başsavcı Kazada Hayatını Kaybetti

Başsavcı Kazada Hayatını Kaybetti