“Takılmadan Son Sürat Koşma Zamanı”

09 Ekim 2015

"Takılmadan Son Sürat Koşma Zamanı"

Boynukalın ayrıca, “Şimdi bunlara takılmadan son sürat koşturma zamanı” diyerek seçim çalışmalarına başladığını duyurdu.

1 Kasım seçimlerinde milletvekili adayı olacak isimler için AK Parti’de 14 Eylül’den beri sürdürülen çalışmalar, bugün de devam etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplanan üst kurul, listelere nihai şeklini verdi.

AK Parti’nin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Yıldız Seferinoğlu tarafından YSK’ya teslim etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve 7 Haziran seçimlerinde İstanbul 3. Bölge’den milletvekili seçilen Abdürrahim Boynukalın, aday listesinde olmamasını resmi Twitter hesabı üzerinden değerlendirdi.
İşte Boynukalın’ın Twitter’dan yaptığı açıklamalar;

“Listemiz vatana, millete hayırlı olsun. Bu kadrolarla 1 Kasım seçiminde tarih yazmak için #HaydiBismillah
Tecrübeyi ve dinamizmi harmanlayan listemizden dolayı Başbakanımıza ve üst kuruldaki bütün isimlere sonsuz teşekkürler. Merak edenlere: Aday adayı değildim. Parlamentoda temsil makamında olmak da, gençlik kollarında ter dökmek de çok ulvi görevler.

Enerjimi gençlik siyasetine yoğunlaştırmak adına önceden de istişare ettiğimiz üzere Başbakanımızdan affımı istedim.

Gerisini isteyen istediği yere çekecektir zaten. Şimdi bunlara takılmadan son sürat koşturma zamanı. Hepinizi Allah için çok seviyorum.”

Sabah

Anahtar Kelimeler:
, , , , ,